Április 20-án tartjuk a Rómer Flóris Terv – Megújuló magyar műemlékek Kárpát-medencében c. konferenciát

A Teleki László Alapítvány 2023. április 20-án Budapesten, Rómer Flóris Terv ‑ Megújuló magyar műemlékek a Kárpát-medencében címmel műemlékes konferenciát rendez magyarországi és Kárpát-medencei műemlékvédő szakemberek részvételével. A konferencia célja, hogy ismertesse a Rómer Flóris terv elmúlt évi eredményeit. A fórum lehetőséget teremt a Kárpát-medence különböző vidékein dolgozó szakemberek találkozására, konzultációkra és szakmai vitákra is.
A konferencián mutatjuk be a Míves famunkák Erdélyben című kötetet, valamint idén is átadjuk a Teleki László Alapítvány kuratóriuma által alapított Granasztói György-díj – A Kárpát-medence magyar műemlékeiért elnevezésű elismerést.
A konferencia záró programjaként Üzenet a végekről címmel Mudrák Attila fotó kiállításának megnyitójára kerül sor.
A konferencia nyilvános, de regisztrációhoz kötött.
Regisztráció határideje: 2023. április 18.

Regisztrációs lap