Megújuló örökség XIX.

Konferencia program 1 thA Teleki László Alapítvány idén 19. alkalommal rendezi meg utazó konferenciáját. A határon túli magyar épített örökség kutatása és megóvása alcímet kapott rendezvény a tudományos diskurzusok mellett lehetőséget nyújt testközelből megismerni azokat a területeket és műemlékeket, amelyek megőrzésén és megújításán Alapítványunk egész évben dolgozik. A három napos kirándulás célpontja ezúttal Kárpátalja, ahol tizenegy helyszínt érintve igyekszünk minél szélesebb palettán bemutatni a környék magyar vonatkozású épített emlékeit és a hozzájuk tartozó szakmai tudnivalókat. A programot szombat este kulturális program színesíti, amelyre a konferencia résztvevői mellett helybelieket is szeretettel várunk.