Hiba
  • [sigplus] Kritikus hiba: A galéria forrásául szolgáló images/rendezvenyek/igazfalva mappát nem egy alapmappához viszonyított relatív útvonallal adta meg.

• [sigplus] Kritikus hiba: A galéria forrásául szolgáló images/rendezvenyek/kvhely2015 mappát nem egy alapmappához viszonyított relatív útvonallal adta meg.

• [sigplus] Kritikus hiba: A galéria forrásául szolgáló images/rendezvenyek/del-erdely2015/arkos mappát nem egy alapmappához viszonyított relatív útvonallal adta meg.

• [sigplus] Kritikus hiba: A galéria forrásául szolgáló images/rendezvenyek/nagykaroly2015 mappát nem egy alapmappához viszonyított relatív útvonallal adta meg.

• [sigplus] Kritikus hiba: A galéria forrásául szolgáló images/rendezvenyek/szabolcs_szatmar_bereg_2015 mappát nem egy alapmappához viszonyított relatív útvonallal adta meg.

Megújuló örökség XVII.- A határon túli magyar épített örökség kutatása és megóvása c. konferencia képei

disznajo A Teleki László Alapítvány immár 17. alkalom​​mal rendezte meg a Megújuló örökség c. műemlékes utazó konferenciáját. Ezúttal 2016. május 19-22. között Marosszék műemlékeit látogattuk meg. A konferencia fotódokumentációját köszönjük Tóth Zsuzsannának.

Igazfalva{gallery rows=1}images/rendezvenyek/igazfalva{/gallery}

Fületelke{gallery rows=1}images/rendezvenyek/fuletelke{/gallery}

Erdőcsinád{gallery rows=1}images/rendezvenyek/erdocsinad{/gallery}

Disznajó{gallery rows=1}images/rendezvenyek/disznajo{/gallery}

Marosvécs{gallery rows=1}images/rendezvenyek/marosvecs{/gallery}

Tancs{gallery rows=1}images/rendezvenyek/tancs{/gallery}

Nagyercse{gallery rows=1}images/rendezvenyek/nagyercse{/gallery}

Gernyeszeg{gallery rows=1}images/rendezvenyek/gernyeszeg{/gallery}

Mikháza{gallery rows=1}images/rendezvenyek/mikhaza{/gallery}

Nyárádszentmárton{gallery rows=1}images/rendezvenyek/nyaradszentmarton{/gallery}

Berekeresztúr{gallery rows=1}images/rendezvenyek/berekeresztur{/gallery}

Nyárádszentlászló{gallery rows=1}images/rendezvenyek/nyaradszentlaszlo{/gallery}

Szentdemeter{gallery rows=1}images/rendezvenyek/szentdemeter{/gallery}

Gyulakuta{gallery rows=1}images/rendezvenyek/gyulakuta{/gallery}

Erdőszentgyörgy{gallery rows=1}images/rendezvenyek/erdoszentgyorgy{/gallery}

Énlaka{gallery rows=1}images/rendezvenyek/enlaka{/gallery}

Marosszentanna{gallery rows=1}images/rendezvenyek/marosszentanna{/gallery}

MIKHAZAFERTPL DSC 0142 th Nyárád-mente 2016. május 19-22.

A Teleki László Alapítvány immár 17. alkalommal rendezi meg a Megújuló örökség c. műemlékes utazó konferenciáját. Ezúttal 2016.május 19-22. között Nyárád-mente műemlékeit látogatjuk meg.

Felhívás

Megújuló épített örökségünk - Értékmentés a Kárpát-medencében c. kiállítás Kézdivásárhelyen

plakat 2015 10 09 2015. október 9. 17.00 óra
Kézdivásárhely, Incze László Céhtörténeti Múzeum

A Határon túli magyar vonatkozású épített örökség felújítása c. program eredményeit bemutató tárlat Kézdivásárhelyre érkezik. A kiállítást megnyitja Csibi Krisztina a Magyarság Háza igazgatója és Dimény Attila, az Incze László Céhtörténeti Múzeum igazgatója, köszöntőt mond Bokor Tibor, Kézdivásárhely polgármestere.

Meghívó

{gallery rows=1}images/rendezvenyek/kvhely2015{/gallery}

Sajtóanyag

Videó

Középkori templomok útja - Művészet és vallás a Felső-Tisza-vidéken - Hajdúszoboszló

hszoboszlo MŰVÉSZET ÉS VALLÁS A FELSŐ-TISZA-VIDÉKEN c. kiállítás 2015. augusztus 14-15. Hajdúszoboszlón, a Szent István parkban

Plakát

16. Megújuló örökség konferencia - Fotók

del erdely A Teleki László Alapítvány immár 16. alkalommal rendezte meg a Megújuló örökség c. műemlékes utazó konferenciáját. Ezúttal 2015. június 4-7. között Dél-Erdély és Háromszék műemlékeit látogattuk meg (árkosi unitárius templom, fogarasi renenszánsz kastély, gelencei római katolikus templom, gidófalvi református templom, Gyulafehérvár, halmágyi evangélikus kastély, keresdi Bethlen-kastály, kökösi unitárius templom, marosillyei Veres-bástya, miklósvári Kálnoki-kastély, oltszakadáti evangélikus templom, sepsikilyéni református templom).

Árkos

{gallery rows=1}images/rendezvenyek/del-erdely2015/arkos{/gallery}